ترازو دیجیتال زنیت مد ZTH-D2W

موجود در انبار: ۵

۱۸%
۷,۵۰۰,۰۰۰ریال

قیمت کالا :

مشاوره تلفنی رایگان
ارسال به سراسر کشور
اصالت کالا
ضمانت بازگشت کالا

ترازو دیجیتال زنیت مد (Zenithmed) مدل ZTH-D2B/D2W محصول برند زنیت مد یکی از پر طرفدار ترین ترازو های موجود در بازار تجهیزات پزشکی محسوب می شود و قابلیت تحمل وزن تا 180 کیلوگرم را داراست.

ترازو دیجیتال زنیت مد (Zenithmed) مدل ZTH-D2B/D2W یکی از بهترین ترازوهای دیجیتال خانگی می باشد که به شما کمک می کند وزن خود را مرتبا با دقت هر چه تمام اندازه گیری کرده و به اندام دلخواهتان برسید. در این مطلب قصد بررسی ویژگی ها و مشخصات فنی این ترازوی دیجیتال را داریم.

ترازو دیجیتال زنیت مد (Zenithmed) مدل ZTH-D2B/D2W

ترازو دیجیتال زنیت مد (Zenithmed) مدل ZTH-D2B/D2W محصول برند زنیت مد یکی از پر طرفدار ترین ترازو های موجود در بازار محسوب می شود. این محصول در ابعاد 35x29x2 سانتیمتر و وزن 1.9 کیلوگرم طراحی و روانه بازار می شود.

دقت اندازه گیری ترازو دیجیتال زنیت مد (Zenithmed) مدل ZTH-D2B/D2W به اندازه 100 گرم است و قابلیت تحمل وزن تا 180 کیلوگرم را داراست.

ترازو دیجیتال زنیت مد (Zenithmed) مدل ZTH-D2B/D2W از نوع LED بوده و اندازه 22 میلی متری آن نسبتا بزرگ می باشد. شیشه محکم روی این ترازو دارای 8 میلی متر قطر و به شکل مستطیل است طراحی شده است.

منبع تغذیه این ترازو باتری سکه ای است و دارای 4 سنسور اندازه گیری می باشد. در صورت عدم استفاده از این محصول، دستگاه پس از 10 ثانیه خودکار خاموش می شود.

نکات مهم هنگام استفاده از ترازو دیجیتال زنیت مد (Zenithmed) مدل ZTH-D2B/D2W

بهترین زمان برای وزن کشی، اول صبح بعد از بیدار شدن از خواب می باشد، زیرا در طول روز با مصرف غذاهای مختلف احتمال سنگین تر شدن فرد وجود دارد. برای استفاده از ترازو دیجیتال زنیت مد (Zenithmed) مدل ZTH-D2B/D2W بهتر است با لباس های کم و سبک روی ترازو بروید تا محاسبات وزنیتان به درستی انجام شود.

بهترین مکان برای قرار دادن ترازو دیجیتال زنیت مد (Zenithmed) مدل ZTH-D2B/D2W روی سطوح سفتی مثل کاشی، سرامیک و چوب می باشد. ترازو دیجیتال زنیت مد (Zenithmed) مدل ZTH-D2B/D2W روی سطح صاف قرار داده و برای وزن کشی پاهای خود در محل مناسب قرار دهید و وزن خود را مشاهده کنید.

ترجیحا از سنجش وزن تان بعد از تمرینات ورزشی شدید خودداری کنید مگر اینکه از مقدار آب نوشیده شده و از دست داده اطلاع داشته باشید.

ویژگی ها و مشخصات فنی ترازو دیجیتال زنیت مد (Zenithmed) مدل ZTH-D2B/D2W

ترازو دیجیتال زنیت مد (Zenithmed) مدل ZTH-D2B/D2W یکی از کاربردی ترین ترازوهای دیجیتال خانگی می باشد که به شما کمک می کند وزن خود را مرتبا با دقت هر چه تمام اندازه گیری کرده و به اندام دلخواهتان برسید. این محصول دارای ویژگی ها و مشخصات فنی ذیل است:

 • منبع تغذیه: باتری
 • نوع باتری: سکه ای
 • واحد های اندازه گیری: KG/LB/ST
 • نمایشگر: دیجیتال
 • تعداد باتری مورد نیاز: 1 عدد
 • دقت: 100 گرم
 • نمایشگرال سی دی 75×30 میلی متر
 • بیشترین وزن قابل تحمل: 180 کیلوگرم
 • وزن: 1.5 کیلوگرم
 • 1 سال گارانتی
 • برند زنیت مد

آیا در رابطه با ترازو دیجیتال زنیت مد ZTH-D2W سوالی دارید؟

برای کسب اطلاعات بیشتر از فرم زیر استفاده نمایید.
به این محصول امتیاز دهید